PUULUUP - Kasekesed / Käpapuu
(Õunaviks)
Ltd Edition
7" / OV 24
-folk/electronica-
Kohe poes olemas
Tarneaeg 1-3 päeva

Hiiu kandle duo Puuluup uus limiteeritud tiraažiga kahe puuteemalise looga 7“-singel Kasekesed / Käpapuu plaadfirma Õunaviks alt!

Puuluupi kuuluvad muusikud Ramo Teder (sooloartistina Pastacas) ja Marko Veisson (antropoloog ja õppejõud). Nende uue plaadi avalugu Kasekesed avaldati digitaalselt ja koos videoga juba 2019. aasta suvel. Lugu on pälvinud ridamisi tunnustust: Eesti Muusikaauhinnad 2020 "Aasta Parima Loo" nominent, Etnokulbid 2019 Aasta Loo laureaat ja Kasekeste video võitis Riia rahvusvahelisel filmifestivalil Riga IFF 2019 muusikavideote võistlusprogrammis žürii eriauhinna.
Käpapuu on Puuluubi uus lugu, mis ilmub koos plaadiga ka digimeedias. Laul räägib puudest, mis on parasjagu pehkinud ja suured, et neid rabas soovi korral käpaga pikali lüüa. Ka sellele loole valmib video, mis ilmub veebruari teises pooles.
Plaadi on masterdanud legendaarne Berliini helistuudio Dubplates & Mastering, vinüül on ka toodetud Saksamaal. Nii plaadi esi- kui tagakaanel on Ramo Tederi maalid ja ka kõikide tekstide autoriks on Ramo.

Lood:
A: Kasekesed
B: Käpapuu
Lisa ostukorvi
15,25 €