ALIKA - ALIKA
(Kurvad Uudised Records)
CD / KUCD 001 / 6417138697035
-pop-
Ilmus 24.11.2023
Kohe poes olemas
Tarneaeg 1-3 päeva


Alates superstaari saate võidust on ALIKA lummanud publikut oma erakordsete vokaalsete võimete ja vankumatu lavalise olekuga. Ta on sihikindlalt kasvatanud oma fännibaasi, kes on pikisilmi oodanud ALIKA debüütalbumit.
Kauamängiv sisaldab lisaks varasemalt ilmunud singlitele seitset uut lugu. Lugusid on aidanud üheks tervikus vormida uhke produtsentide nimistu: Elias Hjelm, Jonas Olsson, Arnis Račinskis, Daniil Kotilevits, Juho Suutarinen, Wouter Hardy ja Gevin Niglas. Albumil kõlab lisaks eesti ja inglise keelele ka ukraina ja vene keel.

ALIKA (kodanikunimega Alika Milova), 21. aastane laulja ja laulukirjutaja, on alates superstaari saate võidust usinalt lugusid kirjutanud ja ka hulga singleid välja andnud. Nesit kõik on jõudnud ka kohalike muusikaedetabelite tippu - “Õnnenumber“, “Bon Appetit“, “C’est La Vie“...
Alika esindas Eestit sel aastal Liverpoolis toimunud Eurovisiooni lauluvõistlusel ja saavutas looga “Bridges” 8. koha. Wouter Hardy´ga (Duncan Lawrence “Arcade” kaasautor) kahasse kirjutatud lool on tänaseks erinevatel digiplatformidel kokku juba üle 22 miljoni striimi.

Lood:

1. Hoia
2. Bon Appetit
3. Wrong
4. Õde ütles
5. Distance
6. You
7. Ты Расскажи Мне
8. Kõik on lihtne
9. Lihtsalt veab
10. Caviar
11. C’est La Vie feat. BESS
12. Bridges
13. Безсоння
Lisa ostukorvi
15 €